Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Targi Tuning Show w Krakowie 7- 8 maja 2011 roku
28.04.2011, 13:34,
#1
Targi Tuning Show w Krakowie 7- 8 maja 2011 roku
Mechaniczne bestie opanują Kraków!
Ekstremalne Pokazy Driftu, pokazy ewolucji motocyklowych „Stunt Show”, zawody DbDrag Racing, Bass Race i Db Tuning Cup, specjalna strefa Custom Salon, czyli najlepsze amerykańskie samochody w stylu Muscle Car, niepowtarzalne i unikatowe „Demo Cary” firmy Normcar oraz setka najlepiej stuningowanych i starannie wyselekcjonowanych samochodów z Polski, Czech i Węgier - tak będą wyglądały Targi Tuning Show w Krakowie, które odbędą się w dniach 7-8 maja 2011 r.

Spotkaj niespotykane… w Krakowie!
Tuning Show to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego fana motoryzacji! W tym roku odbędzie się już dziewiąta edycja imprezy uznawanej za największe samochodowe Show w południowej Polsce. Zgodnie z hasłem przewodnim: „zwykłe auta mają wszyscy – spotkaj niespotykane” - organizatorzy Tuning Show przygotowali wiele wyjątkowych tuningowych atrakcji.

Customizing w polskim wydaniu
Po raz pierwszy w Polsce zwiedzający będą mogli zwiedzić Custom Salon - strefę z amerykańskimi samochodami w stylu Hot Rod, Muscle Car, a także Customowymi motocyklami. Charakteryzują się one dużą ilością chromu, niepowtarzalną grafiką na elementach nadwozia oraz niewiarygodnie mocnymi silnikami. Udoskonalane są pod kątem własnych upodobań, nawyków, gustów i oczekiwań wobec osiągów i wyglądu zewnętrznego. Obok takich pojazdów nie można przejść obojętnie. Kultowe Amerykany będą nowością tegorocznego Tuning Show!
Najlepszym przykładem klasycznego Customizingu są znane chyba każdemu fanowi motoryzacji samochody - Ford Mustang, Chevrolet Camaro czy Dodge Charger. Natomiast po stronie customowych dwóch kółek mamy np. legendarnego Harleya Davidsona. Co prawda w Europie trend customowy nie jest tak szeroki, jak w Stanach Zjednoczonych, jednak i nasi polscy customizerzy mają na swoim koncie wiele ciekawych projektów, które będą prezentowane w Salonie Custom podczas Tuning Show 2011.

Mistrzowie kontrolowanego poślizgu
Swoją definicję driftu zaprezentuje czołówka polskiej sceny drifotwej, czyli zawodnicy z teamu „D1KRK”. W stajni krakowskie drużyny znajdziemy turbodoładowane Nissany i BMW ze sportowymi silnikami. Każdy z nich spędził wiele miesięcy w garażach oraz firmach tuningowych, będąc nieustannie modyfikowanym pod kątem nowych wymagań. Efekty pracy i treningów można będzie oglądać na żywo tylko na Targach Tuning Show w Krakowie.

Tylko dla prawdziwych pasjonatów osiągów, dźwięku, mocy i stylu
Na fanów motoryzacji czekają również pokazy ewolucji motocyklowych „Stunt Show” przygotowany przez grupę motocyklistów „Ostra Jazda”, niesamowicie ważne dla fanów Car Audio zawody DbDrag Racing, Bass Race i Db Tuning Cup wyłaniające najlepiej nagłośniony samochód Targów oraz niezwykle widowiskowe konkurencje takie jak: dojazd do przeszkody, najniższy samochód, najliczniejszy zespół w samochodzie oraz Tuning bez tajemnic, czyli zawody Wojna Północ- Południe.
Już 7 i 8 maja Kraków opanują mechaniczne bestie! Targi Tuning Show to Show, na którym nie może zabraknąć prawdziwych pasjonatów osiągów, dźwięku, mocy i stylu!
Odpowiedz


Skocz do:


Kontakt | Forum dla miłośników motoryzacji, opinie o samochodach, forum samochodowe | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS